För proffs

Välkommen hit du som är återförsäljare, installatör, projektkund eller arkitekt. På den här sidan har vi samlat genvägar till dokument, garanti och skötselråd samt till verktyg som kan vara till hjälp i ditt eller din kunds badrumsprojekt. Här hittar du också kontaktuppgifter till vår Kundservice samt säljare eller rådgivare för ditt projektdistrikt.

Genvägar

Lägg till i Moodboard

Filarkiv

Lägg till i Moodboard

Badrumsstudion

Lägg till i Moodboard

Duschverkstan

Lägg till i Moodboard

Bildbank

­

Lägg till i Moodboard

 

För återförsäljare & installatörer

Tillsammans med våra duktiga Kundservice-team i Malmö och Jönköping servar våra fem säljare och fyra montörer återförsäljar-segmentet från söder till norr. Välkommen att kontakta din säljare direkt eller använd vårt kontaktformulär.

Kundservice

0200-38 40 40

Från utlandet ringer du
+46 40 670 15 30

Måndag–Fredag 7-17

CHATTA MED OSS

Chatten är stängd

Genvägar

Våra säljare

ÅF / Syd

Per Fridh
per.fridh@inr.se
0736-19 37 21

ÅF / MITT

Patrik Stenmarker
patrik.stenmarker@inr.se
0708-16 83 98

ÅF / Öst

Gustav Mäehans
gustav.maehans@inr.se
0739-40 05 20

ÅF / Norr

Thomas Kågström
thomas.kagstrom@inr.se
0705-31 76 15

ÅF / Försäljningschef

Mikael Thedeby
mikael.thedeby@inrnordic.com
0739-86 07 72

Lägg till i Moodboard

För arkitekt & projektkunder

På projekt- och arkitektsidan har vi sex duktiga rådgivare som gärna kommer ut och berättar mer om vad vi kan erbjuda för lösningar till ditt nästa projekt. Vi tillhandahåller även utbildningar för dig som vill ta med några kollegor och lära mer om vårt sortiment. Boka in ett besök med din rådgivare så berättar vi mer. Våra representanter utgår från Stockholm, Jönköping, Malmö och Skellefteå med showroom i Malmö och Jönköping. Våra distrikt

Genvägar

Våra säljare

Projekt / SYD

Jesper Heise
jesper.heise@inr.se
0724-02 17 65 

Projekt / Väst

Camilla Wahlstedt
camilla.wahlstedt@inr.se
0700-65 84 12

Projekt / Öst

Patrik Svensson
patrik.svensson@inr.se
0705-70 82 19

Projekt / Stockholm

Lina Vennerberg
lina.vennerberg@inr.se
0739-40 15 38

Projekt / Norr

Thomas Kågström
thomas.kagstrom@inr.se
0705-31 76 15

Försäljningschef projekt

Staffan Runemo
staffan.runemo@inr.se
0705-17 45 02