För återförsäljare

Tillsammans med kundserviceteamet i Malmö servar våra säljare och montörer dig som återförsäljare från söder till norr. Välkommen att kontakta din säljare direkt eller använd vårt kontaktformulär så hjälper vi dig rätt.

Om du är konsument ber vi dig att vända dig till en återförsäljare i första hand.

Aktuell information

För närvarande inga större leveransstörningar.

Se mer

Kommunikation & Marknadsföring

Material för dig som marknadsföra eller kommunicera i butik eller online. 

Se mer
Spegelskåp Stage Plus 140. Kommod Grand Grip 140 i Dark Oak.

Dokumentation

Installationsanvisningar, ritningar och annan dokumentation.

Se mer

 

Kundservice

0200 38 40 40

 

Kontakt via formulär

 

Generella ärenden
kundservice@inr.se

Beställningar
order@inr.se

 

Ordinarie öppettider
Måndag-Fredag
08.00-16.30

 


Försäljning

Per Fridh
Distrikt Syd

0736-19 37 21
per.fridh@inr.se

 

Johan Lindgren
Distrikt Öst

0707-59 82 19
johan.lindgren@inr.se

Marcus Kempe
Distrikt Norr

0706-16 31 10
marcus.kempe@inr.se

Jessica Skog
Distrikt Väst

0701-72 69 44
jessica.skog@inr.se 

 

Patrik Assarsson
Distrikt Mitt

0735-09 50 20
patrik.assarsson@inr.se

 

Patrik Svensson
Försäljningschef Retail Sverige

0705-70 82 19
patrik.svensson@inr.se

 

Staffan Runemo
Försäljningschef Sverige

0705-17 45 02
staffan.runemo@inr.se


Relaterade sidor

Kommunikation & Marknadsföring

Material för dig som marknadsföra eller kommunicera i butik eller online. 

Se mer

Möbelkampanj

Kampanj på kommod med spegelskåp. Gäller till och med 31 augusti 2024 hos alla svenska återförsäljare.

Se mer

Duschkampanj

Duschhörna med takdusch och integrerad duschförvaring. Gäller till och med 31 augusti 2024 hos alla svenska återförsäljare.

 

Se mer