För dig som är återförsäljare

Tillsammans med vårt duktiga kundserviceteam i Malmö servar våra säljare och montörer dig som återförsäljare från söder till norr. Välkommen att kontakta din säljare direkt eller använd vårt kontaktformulär så hjälper vi dig rätt!

Kontakt via formulär

 

Du kan också mejla
info@inr.se

Beställningar mejlas till
order@inr.se

0200 38 40 40

Måndag-Fredag
08.00-16.30

Från utlandet ringer du
+46 40 670 15 30

Per Fridh

per.fridh@inr.se
0736-19 37 21

Distrikt Syd

Johan Lindgren

johan.lindgren@inr.se
0707-59 82 19

Distrikt Öst

Jessica Skog

jessica.skog@inr.se 
0701-72 69 44


Distrikt Väst

Patrik Assarsson

patrik.assarsson@inr.se
0735-09 50 20

Distrikt Mitt

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@inr.se
0705-31 76 15

Distrikt Norr

Johan Nyman

johan.nyman@inrnordic.com


Försäljningschef Sverige
Regionschef Syd och Norr

Staffan Runemo

staffan.runemo@inr.se
0705-17 45 02

Regionschef
Distrikt Öst

Patrik Svensson

patrik.svensson@inr.se
0705-70 82 19

Regionschef
Distrikt Mitt-Väst

Mer inspiration

Kampanjer

Möbelkampanj

Möbelpaket med VISKAN Grip 60 i Premium White och spegelskåpet STAGE 60 just nu 9 995:-. Gäller hos alla våra svenska återförsäljare.

Läs mer

Kampanjer

Duschkampanj

Just nu erbjuder vi ett komplett duschpaket som förenar både design, kvalitet och bästa funktion – självklart till ett mycket fördelaktigt pris. 

 

Läs mer

Konsument

Outlet

Fynda INR originalinredning och duschväggar med upp till 50% rabatt i vår outlet.

Läs mer