För återförsäljare

Tillsammans med vårt duktiga kundserviceteam i Malmö servar våra säljare och montörer dig som återförsäljare från söder till norr. Välkommen att kontakta din säljare direkt eller använd vårt kontaktformulär så hjälper vi dig rätt!

0200 38 40 40

Måndag-Fredag
08.00-16.30

Maila via formulär

Du kan också mejla
info@inr.se

Beställningar mejlas till
order@inr.se

Vecka 29, 30, 31 och 32 stänger vi 16.00. I övrigt håller vi öppet som vanligt.

Order lagda mellan 29/6–4/8 kommer att ha något förlängd leveranstid men vi gör vårt bästa att leverera på nästan-normala leveranstider förutom måttanpassade glas och NCS-möbler där beräknad leveranstid är 4–8 veckor.

Per Fridh

per.fridh@inr.se
0736-19 37 21

Distrikt Syd

Jessica Skog

jessica.skog@inr.se 
0701-72 69 44


Distrikt Väst

Patrik Assarsson

patrik.assarsson@inr.se
0735-09 50 20

Distrikt Mitt

Johan Lindgren

johan.lindgren@inr.se
0707-59 82 19

Distrikt Öst

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@inr.se
0705-31 76 15

Distrikt Norr

Johan Nyman

johan.nyman@inrnordic.com


Nordisk Försäljningschef
Regionschef Syd och Norr

Staffan Runemo

staffan.runemo@inr.se
0705-17 45 02

Regionchef
Distrikt Öst

Patrik Svensson

patrik.svensson@inr.se
0705-70 82 19

Regionchef
Distrikt Mitt-Väst

Marknad

Tveka inte att kontakta oss gällande bilder, texter, utformning av annonser och annat marknadsrelaterat.

Du når oss på
marknad@inr.se

 

Andra har också besökt

Kampanjer

Möbelkampanj

Kampanj på kommod VISKAN Grip 60 med spegelskåpet. Gäller till och med 31 augusti 2021 hos alla svenska återförsäljare.

Se mer

Kampanjer

Duschkampanj

Duschhörna med takdusch och integrerad duschförvaring. Gäller till och med 31 augusti 2021 hos alla svenska återförsäljare.

 

Se mer

Konsument

Outlet

Fynda INR originalinredning och duschväggar med upp till 70% rabatt i vår outlet.

Se mer