För återförsäljare

Tillsammans med vårt duktiga kundserviceteam i Malmö servar våra säljare och montörer dig som återförsäljare från söder till norr. Välkommen att kontakta din säljare direkt eller använd vårt kontaktformulär så hjälper vi dig rätt!

Per Fridh

per.fridh@inr.se
0736-19 37 21

Distrikt Syd

Jessica Skog

jessica.skog@inr.se 
0701-72 69 44


Distrikt Väst

Patrik Assarsson

patrik.assarsson@inr.se
0735-09 50 20

Distrikt Mitt

Johan Lindgren

johan.lindgren@inr.se
0707-59 82 19

Distrikt Öst

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@inr.se
0705-31 76 15

Distrikt Norr

Johan Nyman

johan.nyman@inrnordic.com


Nordisk Försäljningschef
Regionschef Syd och Norr

Staffan Runemo

staffan.runemo@inr.se
0705-17 45 02

Regionchef
Distrikt Öst

Patrik Svensson

patrik.svensson@inr.se
0705-70 82 19

Regionchef
Distrikt Mitt-Väst

Marknad

Tveka inte att kontakta oss gällande bilder, texter, utformning av annonser och annat marknadsrelaterat.

Du når oss på
marknad@inr.se

 

Mer inspiration

Kampanjer

Möbelkampanj

Sveriges mest prisvärda och hållbara premiumval av kommod med spegelskåp. Gäller till och med 31 januari 2021.

Läs mer

Kampanjer

Duschkampanj

Sveriges mest prisvärda och hållbara premiumval på duschvägg, takdusch och förvaring. Gäller till och med 31 januari 2021.

 

Läs mer

Konsument

Outlet

Fynda INR originalinredning och duschväggar med upp till 70% rabatt i vår outlet.

Läs mer