För dig som är återförsäljare

Tillsammans med vårt duktiga kundserviceteam i Malmö servar våra säljare och montörer dig som återförsäljare från söder till norr. Välkommen att kontakta din säljare direkt eller använd vårt kontaktformulär så hjälper vi dig rätt!

0200 38 40 40

Maila via formulär

 

Du kan också mejla
info@inr.se

Beställningar mejlas till
order@inr.se


Måndag-Fredag
08.00-16.30

Från utlandet ringer du
+46 40 670 15 30

 

Fredagen den 17 januari har vi stängt på grund av internutbildning. 

Per Fridh

per.fridh@inr.se
0736-19 37 21

Distrikt Syd

Johan Lindgren

johan.lindgren@inr.se
0707-59 82 19

Distrikt Öst

Jessica Skog

jessica.skog@inr.se 
0701-72 69 44


Distrikt Väst

Patrik Assarsson

patrik.assarsson@inr.se
0735-09 50 20

Distrikt Mitt

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@inr.se
0705-31 76 15

Distrikt Norr

Johan Nyman

johan.nyman@inrnordic.com


Försäljningschef Sverige
Regionschef Syd och Norr

Staffan Runemo

staffan.runemo@inr.se
0705-17 45 02

Regionschef
Distrikt Öst

Patrik Svensson

patrik.svensson@inr.se
0705-70 82 19

Regionschef
Distrikt Mitt-Väst

Mer inspiration

Kampanjer

Möbelkampanj

Sveriges mest prisvärda och hållbara premiumval av kommod med spegelskåp. Gäller till och med 31 augusti 2020.

Läs mer

Kampanjer

Duschkampanj

Sveriges mest prisvärda och hållbara premiumval på duschvägg, takdusch och förvaring. Gäller till och med 31 augusti 2020.

 

Läs mer

Konsument

Outlet

Fynda INR originalinredning och duschväggar med upp till 50% rabatt i vår outlet.

Läs mer