För återförsäljare

Tillsammans med vårt duktiga kundserviceteam i Malmö servar våra säljare och montörer dig som återförsäljare från söder till norr. Välkommen att kontakta din säljare direkt eller använd vårt kontaktformulär så hjälper vi dig rätt!

Om du är konsument ber vi dig att vända dig till en återförsäljare i första hand.

Aktuell information

Senaste nytt och generell information om större produkt- och leveransförändringar hittar du här.

Se mer

Angående spam-mail 211014, se nedan.

Dokumentation

Montageanvisningar, ritningar, skötsel- och garantidokument med mera hittar du här.

Se mer

Kampanjmaterial

Här hittar du färdiga annonser, kampanjbilder och beställningsformulär för butiksmaterial.

Se mer

 

KUNDSERVICE

0200 38 40 40

Måndag-Fredag
08.00-16.30

Kontaktformulär

 

Du kan också mejla
info@inr.se

Beställningar mejlas till
order@inr.se

 

211014 - Viktig information

Vi har idag uppmärksammat att ett spam-mail med hög prioritet och ämne "INR Försäljning Sverige AB" skickas från vår mailserver (avsändare Petra Nilsson) till kunder och leverantörer. Var vänlig öppna ej detta mail utan släng det. Åtgärd pågår.

Tack för din förståelse!

FÖRSÄLJNING

Per Fridh

per.fridh@inr.se
0736-19 37 21

Distrikt Syd

Jessica Skog

jessica.skog@inr.se 
0701-72 69 44


Distrikt Väst

Patrik Assarsson

patrik.assarsson@inr.se
0735-09 50 20

Distrikt Mitt

Johan Lindgren

johan.lindgren@inr.se
0707-59 82 19

Distrikt Öst

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@inr.se
0705-31 76 15

Distrikt Norr

Camilla Engman

camilla.engman@inr.se
0739-40 15 40


Kundservicechef

Johan Nyman

johan.nyman@inrnordic.com


Nordisk Försäljningschef
Regionschef Syd och Norr

Staffan Runemo

staffan.runemo@inr.se
0705-17 45 02

Regionchef
Distrikt Öst

Patrik Svensson

patrik.svensson@inr.se
0705-70 82 19

Regionchef
Distrikt Mitt-Väst

Marknad

Tveka inte att kontakta oss gällande bilder, texter, utformning av annonser och annat marknadsrelaterat.

Du når oss på
marknad@inr.se

 

Andra har också besökt

Kampanjer

Möbelkampanj

Kampanj på kommod VISKAN Grip 60 med spegelskåp. Gäller till och med 31 januari 2022 hos alla svenska återförsäljare.

Se mer

Kampanjer

Duschkampanj

Duschhörna med takdusch och integrerad duschförvaring. Gäller till och med 31 januari 2022 hos alla svenska återförsäljare.

 

Se mer

Konsument

Outlet

Fynda INR originalinredning och duschväggar med upp till 70% rabatt i vår outlet.

Se mer