För återförsäljare

Tillsammans med vårt duktiga kundserviceteam i Malmö servar våra säljare och montörer dig som återförsäljare från söder till norr. Välkommen att kontakta din säljare direkt eller använd vårt kontaktformulär så hjälper vi dig rätt!

Om du är konsument ber vi dig att vända dig till en återförsäljare i första hand.

Viktig information

Löpande uppdateringar och information som du inte vill missa. Sidan uppdaterades 220902.

Se mer

Dokumentation

Montageanvisningar, ritningar, skötsel- och garantidokument med mera hittar du här.

Se mer

Kampanjmaterial

Här hittar du färdiga annonser, kampanjbilder och beställningsformulär för butiksmaterial.

Se mer

Kontaktformulär

Kundservice

Generella ärenden
kundservice@inr.se

Beställningar
order@inr.se

Du kan också nå oss på
0200 38 40 40

Öppettider

Måndag-Fredag
08.00-16.30

FÖRSÄLJNING

Per Fridh

per.fridh@inr.se
0736-19 37 21

Distrikt Syd

Jessica Skog

jessica.skog@inr.se 
0701-72 69 44


Distrikt Väst

Patrik Assarsson

patrik.assarsson@inr.se
0735-09 50 20

Distrikt Mitt

Johan Lindgren

johan.lindgren@inr.se
0707-59 82 19

Distrikt Öst

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@inr.se
0705-31 76 15

Distrikt Norr

Camilla Engman

camilla.engman@inr.se
0739-40 15 40


Kundservicechef

Johan Nyman

johan.nyman@inrnordic.com


VD och försäljningschef

Staffan Runemo

staffan.runemo@inr.se
0705-17 45 02

Regionchef
Distrikt Öst

Patrik Svensson

patrik.svensson@inr.se
0705-70 82 19

Regionchef
Distrikt Mitt-Väst

Marknad

Tveka inte att kontakta oss gällande bilder, texter, utformning av annonser och annat marknadsrelaterat.

Du når oss på
marknad@inr.se

 

Andra har tittat på

Kampanjer

Möbelkampanj

Kampanj på kommod VISKAN Grip 60 med spegelskåp. Gäller till och med 31 januari 2023 hos alla svenska återförsäljare.

Se mer

Konsument

INR Outlet

Utgående badrumsprodukter med hög kvalitet och funktionalitet –  till fantastiska fyndpriser! 

Se mer

Kampanjer

Duschkampanj

Duschhörna med takdusch och integrerad duschförvaring. Gäller till och med 31 januari 2023 hos alla svenska återförsäljare.

 

Se mer