Kontakta oss

Kontaktuppgifter till vår personal samt adresser till våra kontor hittar du längre ner på sidan.

För att snabbt få rätt hjälp för ditt ärende, välj något av de fyra alternativen nedan.

För konsumenter

Vi ber dig som privatperson att i första hand kontakta någon av våra ca 300 återförsäljare med utställning som finns över hela landet, klicka här.

För återförsäljare

För dig som är återförsäljare och vill kontakta kundservice, klicka här. Eller scrolla nedåt för kontaktuppgifter till vår personal.

För projektkunder

För dig som jobbar med projekt och önskar komma i kontakt med någon av våra projektrådgivare, klicka här.

För Media & press

För genvägar till pressrum, bildbank och logotype samt kontaktuppgifter, klicka här.

Våra kontor

Malmö

Huvudkontor med
produktion och showroom


INR Sverige AB
Kosterögatan 15
211 24 Malmö

info@inr.se

040-670 15 30

Jönköping

Försäljning med
produktion och showroom


INR Sverige AB
c/o Aspen AB
Hedenstorpsvägen 15
555 93 Jönköping

 

040-670 15 30

Stockholm

Försäljning


INR Sverige AB
Erik Dahlbergsallén 15
115 20 Stockholm

040-670 15 30

Skellefteå

Försäljning


INR Sverige AB
c/o Fina Badrum i Skellefteå AB
Rotegatan 17
930 47 Byske


040-670 15 30
0705-31 76 15

VD & Ekonomi

VD

Martin Thilander

martin.thilander@vannagroup.com

Vxl. 040-670 15 30

CFO

Ronnie Ekman

ronnie.ekman@vannagroup.com

040-600 15 63

Redovisningschef & HR

Cathrin Gidbark

cathrin.gidbark@vannagroup.com

040-600 15 70

Ekonomiassistent

Nina Persson

nina.persson@inr.se

040-670 15 32

Försäljning 

Försäljningschef

Johan Nyman

johan.nyman@vannagroup.com

040-600 15 62

0739-40 15 35

Export

Joacim Koleszar

joacim.koleszar@inr.se

040-670 15 46

ÅF / Syd

Per Fridh

per.fridh@vannagroup.com

0736-19 37 21

ÅF / MItt

Patrik Stenmarker

patrik.stenmarker@vannagroup.com

0708-16 83 98

ÅF / ÖST

Staffan Runemo

staffan.runemo@vannagroup.com

0705-17 45 02

ÅF / Norr

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@vannagroup.com

0705-31 76 15

projekt / Syd

Joacim Koleszar

joacim.koleszar@inr.se

040-670 15 46

Projekt / mitt

Camilla Wahlstedt

camilla.wahlstedt@vannagroup.com

0700-658 412

Projekt / Öst

Staffan Runemo

staffan.runemo@vannagroup.com

0705-17 45 02

Projekt / Norr

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@vannagroup.com

0705-31 76 15

 IT & Systemutveckling

IT-chef

Johannes Hermansson

johannes.hermansson@vannagroup.com

036-31 16 50

IT & Systemutveckling

Robert Pettersson

robert.pettersson@inr.se

040-670 15 42

Kundservice

Kundservicechef

Jessica Trulsson

jessica.trulsson@inr.se

040-600 15 99

Kundservice

Cecilia Jensen

cecilia.jensen@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Christoffer Sörenstrand

christoffer.sorenstrand@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Lotta Nilsson

lotta.nilsson@inr.se

0200-38 40 40

CAD

Matti Sepponen

0200-38 40 40

Kundservice

Rebecca Signér

rebecca.signer@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Therese Ekholm

therese.ekholm@inr.se

0200-38 40 40

Marknad

Marknadschef

Teresia Jensen

teresia.jensen@vannagroup.com

040-670 15 36

Marknad & event

Elna Wiberg

elna.wiberg@inr.se

040-600 15 84

 

Webb & layout

Maria Palm

maria.palm@inr.se

040-600 15 80

Montörer

Montör / SYD

Micael Lundberg

0200-38 40 40

Montör / MITT

Per Folkesson

0200-38 40 40

Montör / Öst

Magnus Larsson

0200-38 40 40

Produktion 

Supply Chain Manager

Claes Bergstrand

claes.bergstrand@vannagroup.com

040-600 15 50

Inköp

Michael Petersen

michael.petersen@inr.se

040-670 15 37

Produktionschef

Joakim Hansson

joakim.hansson@inr.se

040-600 15 65

Produktutveckling 

Produktchef

Duschväggar och handdukstorkar

Kristian Olsson

kristian.olsson@vannagroup.com

040-670 15 41

Produktchef

Blandare

Lars-Bo Hagård

lars-bo.hagard@inr.se

040-600 15 87