Kontakta oss

Kontaktuppgifter till vår personal samt adresser till våra kontor hittar du längre ner på sidan.

För att snabbt få rätt hjälp för ditt ärende, välj något av de fyra alternativen nedan.

För konsumenter

Vi vill tipsa dig som är privatperson att besöka någon av våra ca 300 återförsäljare med utställning som finns över hela landet, klicka här.

För återförsäljare

För dig som är återförsäljare och vill kontakta kundservice, klicka här. Eller scrolla nedåt för kontaktuppgifter till vår personal.

För projektkunder

För dig som jobbar med projekt och önskar komma i kontakt med någon av våra projektrådgivare, klicka här.

För Media & press

För genvägar till pressrum, bildbank och logotype samt kontaktuppgifter, klicka här.

Våra kontor

Malmö

Huvudkontor med
produktion och showroom

INR
Kosterögatan 15
211 24 Malmö

info@inr.se

040-670 15 30

Jönköping

Försäljning med
produktion och showroom

INR 
Hedenstorpsvägen 15
555 93 Jönköping

info@inr.se

0200-38 40 40

Stockholm

Försäljning


INR 
Erik Dahlbergsallén 15
115 20 Stockholm

info@inr.se

0200-38 40 40

Skellefteå

Försäljning


INR
c/o Fina Badrum i Skellefteå AB
Rotegatan 17
930 47 Byske

info@inr.se
0200-38 40 40 / 0705-31 76 15

Kundservice & CAD

KUNDSERVICE

Jessica Trulsson

info@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Cecilia Jensen

info@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Christoffer Sörenstrand

info@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Emelie Larsson

info@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Eva Thordstein

info@inr.se

0200-38 40 40

kundservice

Linda Svenby

info@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Lotta Nilsson

info@inr.se

0200-38 40 40

CAD

Matti Sepponen

info@inr.se

0200-38 40 40

Försäljning 

nordisk Försäljningschef

Johan Nyman

johan.nyman@inrnordic.com

040-600 15 62

Försäljningschef ÅF

Mikael Thedeby

mikael.thedeby@inrnordic.com

+46 73 986 07 72

Export

Joacim Koleszar

joacim.koleszar@inr.se

040-670 15 46

ÅF / Syd

Per Fridh

per.fridh@inr.se

0736-19 37 21

ÅF / MItt

Patrik Stenmarker

patrik.stenmarker@inr.se

0708-16 83 98

ÅF / ÖST

Gustav Mäehans

gustav.maehans@inr.se

0739-40 05 20

ÅF / Norr

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@inr.se

0705-31 76 15

Försäljningschef PROJEKT

Staffan Runemo

staffan.runemo@inr.se

0705-17 45 02

projekt / Syd

Jesper Heise

jesper.heise@inr.se

072 - 402 17 65 

Projekt / väst

Camilla Wahlstedt

camilla.wahlstedt@inr.se

0700-65 84 12

Projekt / Öst

Patrik Svensson

patrik.svensson@inr.se

0705-70 82 19

PROJEKT / stockholm

LINA VENNERBERG

lina.vennerberg@inr.se

0739-40 15 38

Projekt / Norr

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@inr.se

0705-31 76 15

säljkontakt efter Distrikt

Är du osäker på vilket distrikt du tillhör kan du klicka på länkarna nedan:

Kontakt för återförsäljare

Kontakt för projektkunder