Kontakta oss

Kontaktuppgifter till vår personal samt adresser till våra kontor hittar du längre ner på sidan.

För att snabbt få rätt hjälp för ditt ärende, välj något av de fyra alternativen nedan.

För konsumenter

Vi ber dig som privatperson att i första hand kontakta någon av våra ca 300 återförsäljare med utställning som finns över hela landet, klicka här.

För återförsäljare

För dig som är återförsäljare och vill kontakta kundservice, klicka här. Eller scrolla nedåt för kontaktuppgifter till vår personal.

För projektkunder

För dig som jobbar med projekt och önskar komma i kontakt med någon av våra projektrådgivare, klicka här.

För Media & press

För genvägar till pressrum, bildbank och logotype samt kontaktuppgifter, klicka här.

Våra kontor

Malmö

Huvudkontor med
produktion och showroom

INR Sverige AB
Kosterögatan 15
211 24 Malmö

info@inr.se

040-670 15 30

Jönköping

Försäljning med
produktion och showroom


INR Sverige AB
c/o Aspen AB
Hedenstorpsvägen 15
555 93 Jönköping

 

040-670 15 30

Stockholm

Försäljning


INR Sverige AB
Erik Dahlbergsallén 15
115 20 Stockholm

040-670 15 30

Skellefteå

Försäljning


INR Sverige AB
c/o Fina Badrum i Skellefteå AB
Rotegatan 17
930 47 Byske


040-670 15 30
0705-31 76 15

Kundservice & CAD

Kundservicechef

Jessica Trulsson

jessica.trulsson@inr.se

040-600 15 99

Kundservice

Cecilia Jensen

info@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Christoffer Sörenstrand

info@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Emelie Larsson

info@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Karin Pattyranie

info@inr.se

0200-38 40 40

kundservice

Linda Svenby

info@inr.se

0200-38 40 40

Kundservice

Lotta Nilsson

info@inr.se

0200-38 40 40

CAD

Matti Sepponen

0200-38 40 40

Försäljning 

nordisk Försäljningschef

Johan Nyman

johan.nyman@vannagroup.com

040-600 15 62

VD Danmark & Försäljningschef ÅF

Mikael Thedeby

mikael.thedeby@vannagroup.com

+46 73 986 07 72

Export

Joacim Koleszar

joacim.koleszar@inr.se

040-670 15 46

ÅF / Syd

Per Fridh

per.fridh@vannagroup.com

0736-19 37 21

ÅF / MItt

Patrik Stenmarker

patrik.stenmarker@vannagroup.com

0708-16 83 98

ÅF / ÖST

Gustav Mäehans

gustav.maehans@vannagroup.com

0739-40 05 20

ÅF / Norr

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@vannagroup.com

0705-31 76 15

Försäljningschef

Staffan Runemo

staffan.runemo@vannagroup.com

0705-17 45 02

projekt / Syd

Joakim Hansson

joakim.hansson@vannagroup.com

0739-40 05 21

Projekt / väst

Camilla Wahlstedt

camilla.wahlstedt@vannagroup.com

0700-65 84 12

Projekt / Öst

Patrik Svensson

patrik.svensson@vannagroup.com

0705-70 82 19

PROJEKT / stockholm

LINA VENNERBERG

lina.vennerberg@vannagroup.com

0739-40 15 38

Projekt / Norr

Thomas Kågström

thomas.kagstrom@vannagroup.com

0705-31 76 15

säljkontakt efter Distrikt

Är du osäker på vilket distrikt du tillhör kan du klicka på länkarna nedan:

Kontakt för återförsäljare

Kontakt för projektkunder

VD & Ekonomi

VD

Björn Ulfberg

bjorn.ulfberg@vannagroup.com

040-670 15 30

CFO

Ronnie Ekman

ronnie.ekman@vannagroup.com

040-600 15 63

Redovisningschef & HR

Cathrin Gidbark

cathrin.gidbark@inr.se

040-600 15 70

Ekonomiassistent

Nina Persson

nina.persson@inr.se

040-670 15 32

 IT & Systemutveckling

IT-chef

Johannes Hermansson

johannes.hermansson@vannagroup.com

036-31 16 50

IT & Systemutveckling

Robert Pettersson

robert.pettersson@inr.se

040-670 15 42

IT

Christian Östemar

Christian.ostemar@vannagroup.com

072-8581712

Marknad

Marknadschef

Teresia Jensen

teresia.jensen@vannagroup.com

040-670 15 36

brand manager

Roger Thomasson

roger.thomasson@vannagroup.com

040-600 15 79

Montörer

Montör / SYD

Micael Lundberg

0200-38 40 40

Montör / MITT

Per Folkesson

0200-38 40 40

Montör / Öst

Magnus Larsson

0200-38 40 40

Produktion 

Supply Chain Manager

Claes Bergstrand

claes.bergstrand@vannagroup.com

040-600 15 50

Inköp

Michael Petersen

michael.petersen@inr.se

040-670 15 37

Produktionschef

Micael Brattefelt

micael.brattefelt@inr.se

0200-38 40 40

Produktutveckling 

Produktchef

Kristian Olsson

kristian.olsson@vannagroup.com

040-670 15 41

Produktutveckling

Petra Kopp

petra.kopp@inr.se

040-670 15 44